Czym różnią się od siebie najpopularniejsze rodzaje balonów?

Written by
balony gumowe

Balony są podstawową dekoracją, która znajduje zastosowanie na wielu imprezach, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wszędzie tam, gdzie celebruje się ważne wydarzenie, sprawdzają się znakomicie. W sieci sklepów GoDan – Balony i Dekoracje możesz kupić je w wielu wariantach, różnią się pod względem koloru, kształtu, jak i materiału.

Balony lateksowe, czyli klasyka

Balony lateksowe to najpopularniejszy rodzaj balonów. Te okrągłe gumowe ozdoby wypełnione powietrzem od lat goszczą na salach imprezowych i wciąż mają się dobrze. Dostępne w wersjach matowych, metalicznych, z napisami i nadrukami w pełnej palecie barw pozwolą na dopasowanie do indywidualnego charakteru przyjęcia.

Balony foliowe – czym się charakteryzują?

Cieszą się największą popularnością ze względu na szeroką dostępność. Oferowane są w niemal wszystkich kolorach oraz wielkościach. Co ważne, mogą przybierać różne kształty. Są balony foliowe w kształcie cyferek oraz literek, w kształcie serca, z różnymi napisami, z motywem zwierzęcym i w kształcie zwierząt, jak i z motywami bajkowymi. Wybór jest nieograniczony. Wystarczy skorzystać z oferty pomysłowego producenta, a balony foliowe uda się kupić w dowolnym kolorze, rozmiarze i kształcie dopasowanym do motywu przewodniego imprezy.

Balony foliowe dostępne są również w wariancie jednokolorowym. Mogą uzupełniać główną dekorację, np. napis Happy Birthday czy Bride To Be. Napełnione helem na imprezach dla dzieci zwykle pełnią także funkcję dodatkowych przedmiotów do zabawy. Każdy przyzna, że balony są rewelacyjną dekoracją, jak i obowiązkowym gadżetem na każdą imprezę, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Różne kształty, efektowny wygląd – balony długie i balony okrągłe

Największą zaletą balonów jako dekoracji jest to, że mogą przybierać różne kształty. Dostępne są zarówno balony tradycyjne, czyli okrągłe, ale także można nabyć balony długie, z których można formować różne kształty np. zwierzęta, obręcze czy inne ulubione przez dzieci przedmioty. Wszystko zależy oczywiście od pomysłowości osoby, która będzie z nich korzystała do stworzenia określonych dekoracji.

Balony do modelowania są znakomitym pomysłem na urozmaicenie imprezy dla dzieci. Urodziny dziecka, na których główną atrakcją będzie tworzenie ciekawych kształtów z balonów, na pewno będą miały bardzo emocjonujący przebieg. Każde dziecko będzie mogło wyjść z imprezy z balonem stworzonym specjalnie dla niego.

Balony z konfetti

Malutkie, kolorowe papierki umieszczone w transparentnym balonie to niezwykle efektowna propozycja. Przesypujące się wewnątrz balona elementy ozdobne, znakomicie wyglądają, a gdy balon z konfetti zostanie przebity, wysypują się na podłogę tak samo efektownie, jak podczas wystrzału z tuby.

Balony okrągłe z konfetti dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego możesz dobrać je do motywu przewodniego imprezy. Warto więc zdecydować się na tę ciekawą dekorację na przyjęcie, łącząc je z pozostałymi propozycjami.

Article Categories:
Ciekawostki

Comments are closed.

Shares