Jaki model niszczarki wybrać do działu archiwizacji dużej firmy?

Written by
niszczarka do dokumentów

Wśród popularnych sprzętów biurowych można wymienić między innymi niszczarkę. W firmach i organizacjach, które na co dzień pracują z dokumentami, niszczarka jest niezbędnym elementem wyposażenia biura. Dzięki niej dużo łatwiej będzie zadbać o porządek w biurze oraz zyska się pewność, że wrażliwe dane z dokumentów nie wyjdą poza organizację. Ścinki i wióry papieru są również łatwiejsze w utylizacji niż całe arkusze. Wydajność niszczarki powinna być dopasowana do rozmiarów firmy. Jaki model sprawdzi się w działach archiwizacji dużej firmy?

Niszczarki przemysłowe dla najbardziej wymagających klientów

Jeżeli zarządzasz dużą firmą, to w jej dziale archiwizacji warto uwzględnić niszczarkę. Przy dużej liczbie dokumentów optymalnym wyborem jest niszczarka przemysłowa, która dostosowana jest do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. W zależności od wybranego modelu, niszczarki takie z powodzeniem powinny poradzić sobie nie tylko z dużymi partiami dokumentów, ale również z takimi przedmiotami jak butelki plastikowe, tektura i kartony o różnej grubości, a także aluminiowe puszki i dyskietki. Dzięki temu dział archiwizacji będzie mógł poddać utylizacji również dane, które zostały zapisane na innych nośnikach.

Wydajność oraz możliwość pracy w trybie ciągłym – 24 godziny na dobę – to główne atuty niszczarek przemysłowych. Małe biurowe sprzęty są w stanie w podajniku utylizować do kilkunastu kartek w jednym czasie. Najbardziej wydajne niszczarki przemysłowe mogą poradzić sobie nawet z utylizacją około pół tony papieru w ciągu godziny. Taka skala musi robić wrażenie i doskonale sprawdza się w dużych firmach, które na co dzień pracują z paczkami dokumentów. Jeżeli chcecie zadbać o większą wydajność pracowników oraz komfort ich pracy, to warto zadbać o najwyższej jakości niszczarki przemysłowe. Mogą one znajdować się w dedykowanym pomieszczeniu lub w większych przestrzeniach biurowych.

Niszczarka Kobra – idealny wybór do dużego biura

Wśród popularnych modeli niszczarek przemysłowych do dużych biur są produkty od producenta Kobra. Niszczarka Kobra dostępna jest w różnych modelach, a każdy z nich gwarantuję wysoką jakość pracy oraz niezawodność. To sprawia, że chętnie sięgają po nią wymagający klienci. Przemysłowe niszczarki Kobra wyposażone są w szybkoobrotowe ostrza oraz wymienne sita, dzięki czemu skalę ich działania oraz rodzaj cięcia dokumentów dobiera się do własnych potrzeb. Niszczarki tego producenta posiadają wydajny silnik, który umożliwia pracę ciągłą w trybie 24h. Dedykowany system zasysający pomoże klientom zadbać o porządek, ponieważ ścinki bezpośrednio trafiają do pojemnika.

Producent zadbał również o to, by działająca niszczarka nie kolidowała z codzienną pracą biurową. Komora tnąca jest dodatkowo izolowana i wyciszona, dzięki czemu korzystanie z niszczarki nie wpływa dekoncentrująca na osoby, które wykonują swoje obowiązki w jej pobliżu. To duży atut tego rozwiązania, ponieważ praca przy dokumentach wymaga dużego skupienia i uważności. Niszczarki Kobra dostępne są w różnych modelach, m.in. Cyclone, SSD, 400 WB, 430 TS, SSD HS, czy C-500. Każdy z nich cechuje się inną wydajnością i parametrami technicznymi, które powinny być dobrane do indywidualnych potrzeb klienta i skali jego działalności. Każda z tych niszczarek może sprawdzić się w dziale archiwizacji i nie tylko, a także z powodzeniem może być wykorzystywana nawet w dużych firmach. Warto sprawdzić ich potencjał i wpłynąć na komfort swojej codziennej pracy.

Article Categories:
Biznes

Comments are closed.

Shares