Samochód dla singla – nasze rekomendacje

Written by
samochód Honda

Bycie singlem wiąże się z licznymi przywilejami, na które nie może sobie pozwolić osoba w związku partnerskim. Taka sytuacja ma odzwierciedlenie również w przypadku wyboru wymarzonego auta.  Z drugiej jednak strony, każdemu użytkownikowi pojazdu niezmiennie zależy na komforcie, bezpieczeństwie oraz ekonomii jazdy. Wszystko zależy więc od indywidualnych preferencji przyszłego nabywcy oraz warunków użytkowania. Oto kilka wskazówek dla kawalerów.

Funkcje, które się sprawdzą

Osoba podróżująca samotnie z pewnością doceni auto wyposażone w kilka istnych udogodnień. Poruszając się w obszarze miejskim, bardzo często spotykamy się z koniecznością postoju w ciasnych przestrzeniach. Brak dodatkowej pary oczu może być zastąpiony narzędziami, takimi jak kamera cofania oraz czujniki parkowania. Cały proces będzie sprawny i w pełni bezpieczny.

Kolejny czynnik to sprawdzona nawigacja. Indywidualne pokonywanie wyczerpujących tras sprawia, że system musi posiadać rzetelne informacje, które szybko doprowadzą nas do celu. Zaawansowana technologia pozwala na analizowanie i przekazywanie danych dotyczących zatorów lub odbywających się prac drogowych.

Co wybrać?

Czas przejść do konkretnych propozycji. Wersja pierwsza jest skierowana dla wszystkich fanów motoryzacji, którzy cenią sobie oszczędność oraz pewność eksploatacji. Doskonałym przykładem jest Skoda Fabia, tak popularna wśród krajowych klientów. Hatchback sprawia, że rozmiary idealnie sprawdzą się w warunkach miejskich, a niewielkie zużycie paliwa nie nadwyręży budżetu.

Bezpieczeństwo zapewnione jest dzięki integracji kilku systemów. Front Assit monitoruje styl jazdy samochodu poruszającego się przed nami i stosuje wymagane reakcje. Dodatkowo, samodzielny kierowca może polegać na funkcji automatycznej zmiany świateł, wspomagania wyjazdu oraz detektora martwego pola.

Propozycja numer dwa, czyli stajnia Forda. Ranger to potężny Pickup, który łączy w sobie muskularny design oraz praktyczność. Model atrakcyjny dla wielu przedstawicielek płci przeciwnej, ale również ludzi pracujących w branży budowlanej lub ciężkich warunkach. Poza napędem na cztery koła, samochód cechuje się możliwością brodzenia do głębokości aż 800 mm.

Mimo solidnych gabarytów model ten jest przyjazny w użytkowaniu. Automatyczna skrzynia biegów dostosowuje się do zmieniających warunków, co zapewnia niskim poziom czerpania paliwa. Technologia Active Park Assist sprawia, że ten kolos z gracją zlokalizuje i naprowadzi się na wolne miejsce parkingowe. Ford doskonale sprzedaje się na rynku europejskim.

Ostatnia pozycja z pewnością budzi największe emocje wśród singli. Samochód Honda Civic 5D ma stylistykę rasowego auta sportowego i również takie osiągi. Dynamiczne przyspieszenie zagwarantowane jest dzięki zaawansowanej technologii silnika VTEC Turbo, a aerodynamiczny design przyciąga uwagę każdego. Nie oznacza to wcale brak optymalizacji, gdyż dodatkowo zastosowano tryb ECON, który jeszcze podkręca paliwooszczędność maszyny.

Modele Hondy zorientowane są na wygodę podróżujących. Wszelkie interesujące nas dane pojawią się po kliknięciu specjalnego przycisku na kierownicy, a system informacyjno-rozrywkowy służy w każdej chwili. Na szczególną uwagę zasługuje także przestronny, w pełni regulowany panoramiczny dach oraz bardzo funkcjonalny system, który przedstawia widok za pojazdem, a nawet z góry.

Article Categories:
Motoryzacja

Comments are closed.

Shares