Stymulatory tkankowe vs wampirzy lifting

Written by
stymulatory tkankowe

Stan skóry jest nieubłaganym wyznacznikiem upływającego czasu. Nawet u osób, które dbają o regularne jej nawilżanie i odżywianie, zauważyć można postępujące lata. Sposobów walki z oznakami starzenia jest wiele, jedne z nich są bardziej, a inne mniej skuteczne. Innowacyjnym rozwiązaniem, które cieszy się coraz większą popularnością Kliniki medycyny estetycznej na warszawskim Mokotowie, jest tzw. wampirzy lifting. Czy kuracja przetworzoną krwią może być równie skuteczna jak zabiegi wykorzystujące stymulatory tkankowe? Na jaki zabieg się zdecydować, aby efekty były widoczne?

Wampirzy lifting – czym jest?

Wampirzy lifting to jedna z metod medycyny estetycznej pozwalająca na odmłodzenie skóry. Kuracja ta polega na wstrzyknięciu specjalnego serum stworzonego na bazie krwi pacjenta. Krew wykorzystywana do wampirzego liftingu pochodzi dokładanie od osoby, u której przeprowadzany jest zabieg, a przed wstrzyknięciem jej, poddawana jest procesowi odwirowania i odseparowania w taki sposób, że otrzymujemy skoncentrowane płytki krwi z osoczem. Osocze bogatopłytkowe posiada zdolności regeneracyjne, polegające na odbudowie i wzroście komórek, a także stymulację komórek macierzystych. Wampirzy lifting wykorzystuje w pełni naturalne składniki, dlatego świetnie nadaje się nie tylko u osób z wrażliwą skórą, ale także u wszystkich tych, u których zdiagnozowano alergię na niektóre składniki preparatów wykorzystywanych podczas kuracji przeciwstarzeniowej. Co ważne kuracja ta wykorzystywana może być niezależnie od wieku. Mimo iż często stosuje się ją do walki z oznakami starzenia skóry, ze względu na silne zdolności regeneracyjne, stosowana może być także w celu zwiększenia jędrności skóry.

Stymulatory tkankowe w walce z oznakami starzenia się skóry

Stymulatory tkankowe to preparaty wykorzystywane w zabiegach medycyny estetycznej stosowane w kuracjach przeciwstarzeniowych. Podobnie jak w przypadku wampirzego liftingu, komórki skóry pobudzane są do regeneracji, wzrostu i odbudowy, z tą różnicą, że w przypadku stymulatorów tkankowych mamy do czynienia z gotowymi preparatami kosmetycznymi, których skład nie opiera się na krwi pacjenta. Wybór stymulatorów tkankowych jest spory, jednak warto pamiętać, że wybór konkretnego preparatu powinien odpowiadać potrzebom konkretnego pacjenta. W większości przypadków substancje czynne zawarte w stymulatorach tkankowych to kwas hialuronowy, polinukleotydy czy kwas I – polimlekowy. Zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych, są równie pożądane co wampirzy lifting, ze względu na możliwość uzyskania naturalnego efektu odmłodzenia skóry, bez ingerencji w kształt i wygląd twarzy.

Kilka lat mniej w kilkadziesiąt minut

Zabiegi kliniki medycyny estetycznej na warszawskim Mokotowie pozwalają odmłodzić skórę twarzy nawet o kilka lat. Niezależnie na jaki zabieg zdecydujemy się, efekty widoczne są już po pierwszej wizycie. Z racji wykorzystania preparatów pobudzających skórę twarzy do regeneracji, stan jakości skóry poprawiać może się jeszcze przez kilka tygodni od wykonania zabiegu.

Article Categories:
Lifestyle

Comments are closed.

Shares