Spotkania na szczycie. Gdzie w Warszawie zorganizować kolację z najlepszym jedzeniem i w kameralnych wnętrzach?

Written by
restauracja w warszawie

Chociaż w Warszawie nie brakuje eleganckich restauracji, wielu organizatorom imprez zależy na tym, aby zaskoczyć swoich gości. Zwłaszcza, jeśli spotkanie ma się odbywać w kręgu cenionych osób i dotyczy ważnych negocjacji biznesowych. Wówczas miejsce i oprawa pełni bardzo ważną rolę – kluczowa jest kameralna i spokojna atmosfera, eleganckie nienarzucające się wnętrza i dopracowane menu. Któż z nas nie jest miłośnikiem miłych niespodzianek i luksusu?

Jeśli szukasz kameralnego wnętrza z niesamowitym klimatem na spotkanie ważnych dla Ciebie gości, poznaj restaurację Villa Foksal.

Restauracja z ogrodem w centrum Warszawy

Villa Foksal to elegancka restauracja znajdująca się w centrum Warszawy. To co wyróżnia ją spośród innych lokali, to zielona oranżeria, rozciągająca się na większej przestrzeni. To dzięki niej sala bankietowa jest dobrze ukryta przed wścibskim wzrokiem przypadkowych osób. Ogród sprawia, że podczas spotkania w lokalu można poczuć się swobodnie i dyskretnie. Między innymi dlatego Villa Foksal jest doskonałą propozycją na organizację spotkania na szczycie.

Restauracja dysponuje dużą, wszechstronną salą, którą można zaaranżować i podzielić w dowolny sposób. Dzięki temu można bez trudu zorganizować spotkanie biznesowe, ważny jubileusz czy imprezę PR. Restauracja posiada też własny sprzęt, niezbędny do profesjonalnej obsługi eventów np. ridery, rzutnik czy ekran. Podczas spotkań VIP szczególnie sprawdzą się niezależne saloniki, które zapewnią kameralną atmosferę i pełen komfort – stworzone zostały właśnie z myślą o ważnych kolacjach biznesowych czy spotkaniach zarządu.

Najlepsze jedzenie i kameralna atmosfera

Pracownicy Villi Foksal dbają o swoich gości, zapewniając pełną dyskrecję i pozostając stale do ich dyspozycji. Co ważne, kameralny event może odbywać się nie tylko za zamkniętymi drzwiami, ale także w ogrodzie usytuowanym w cichym podwórzu restauracji, do którego nie dochodzi gwar ulic.

Nie da się również przejść obojętnie wobec autorskiego podejścia do kuchni, które oferuje Villa Foksal. Lokal specjalizuje się w codziennym zaskakiwaniu swoich gości. Indywidualnie przygotowane menu bankietowe z pewnością zadowoli najbardziej wymagających gości. Szczególne połączenie profesjonalizmu i kunsztu można poczuć przy każdym kęsie potraw serwowanych w Villa Foksal.

Spotkanie VIP w Villi Foksal

Zależy Ci na wyjątkowym klimacie i dyskrecji, podczas organizowanego spotkania? Masz sprecyzowane oczekiwania co do organizacji takiego wydarzenia? Trudno o lepszą propozycję niż oferta Villi Foksal. Smaczne jedzenie, dogodna lokalizacja, niezależne saloniki i cichy ogród sprawdzą się podczas każdego spotkania na szczycie. W samym centrum Warszawy znajdziesz miejsce, gdzie profesjonalnie zorganizujesz prestiżowy event branżowy.

Article Categories:
Biznes

Comments are closed.

Shares